O firmě

Příběh Urban Techu/Kdo jsme?/Náš tým/O nás

 

Jsme parta nadšenců do technologických novinek. Naší ambicí je vytipovat a přinést na český a slovenský trh ty nejlepší nové vychytávky, které jsou v současnosti ve světě k dispozici. Typicky se jedná o úspěšné startup projekty z crowdfunding platforem jako je Kickstarter, Indiegogo, Pozible a další. A proč kupovat u nás a ne přímo u výrobců ze zahraničí? Protože nových projektů vzniká velká spousta a není snadné to usledovat. Navíc si výrobce prověřujeme a všechny produkty nejdříve sami testujeme než je pustíme na eshop. Produkty v UrbanTech eshopu jsou skladem v Praze a budete je tedy mít doma na stole za několik pracovních dnů se servisem na jaký jste od kvalitních eshopů zvyklí. 

Zapoj se nápadem

Jsi také fanouškem technologických vychytávek? Viděl/a jsi v zahraničí nebo kdekoliv jinde něco, co se vám líbilo a nemůžeš to u nás sehnat? Koupil/a jsi si v zahraničí technologickou novinku a chceš se podělit? To vše jsou důvody k tomu nám svůj nápad nebo přání napsat. My pak uděláme vše pro to, ať si novinku můžou koupit ostatní nadšenci i u nás.

Zapoj se jako tester

Pozor, pozor, hledají se testeři.

Našim zákazníkům nechceme dovážet jen tak ledajaké produkty.

Vše, co nabízíme sami nejprve testujeme a u každého produktu najdete naši recenzi. Rádi Tě do testování zapojíme. A jak se zapojit? Oslovíš nás, koupíš si náš produkt, napíšeš recenzi a jako dárek dostaneš zvýhodnění při dalším nákupu. 

Zapoj se jako partner

Jste startup, máte super produkt a chcete ho dostat na český a slovenský trh? Kontaktujte nás, rádi s vámi probereme detaily.