Proč jsme tu

Jsme parta nadšenců do technologických novinek. Naší ambicí je vytipovat a přinést na český a slovenský trh ty nejlepší a nejnovější vychytávky, které jsou ve světě právě v kurzu. Jedná se třeba o úspěšné startup projekty z crowdfunding platforem, jako je Kickstarter, Indiegogo nebo Pozible.

Proč nakupovat právě u nás?

  • Pravidelně pro vás zkoumáme světový trh a hledáme v něm ty nejlepší vychytávky.
  • Každého výrobce pečlivě prověřujeme.
  • Všechny produkty nejdříve testujeme sami na sobě.
  • Výrobky máme skladem v Praze a vy je tak můžete mít u sebe doma do několika dnů.

I ty můžeš být součástí UrbanTech!

Zapoj se nápadem

Jsi stejně jako my fanouškem technologických vychytávek? Viděl/a jsi v zahraničí něco, co se ti líbilo, ale u nás to ne a ne sehnat? Nebo sis pořídil/a za hranicemi technologickou novinku a chceš se podělit o své nadšení a zkušenosti? Napiš nám a my uděláme vše pro to, aby sis novinku mohl zakoupit ty a také ostatní nadšenci v Čechách a na Slovensku. 

Staň se naším testerem

Nechceme vám dovážet jen tak ledajaké produkty, a proto vše, co nabízíme, sami nejprve testujeme, abychom si byli jistí kvalitou. U každého produktu tak najdeš naši recenzi. A rádi do testování zapojíme i tebe! A jak na to? Oslov nás, kup si náš produkt, napiš recenzi a jako dárek od nás dostaneš zvýhodnění při dalším nákupu.

Přidej se jako náš partner

Jsi startup, máš super produkt a chceš ho dostat na český a slovenský trh? Kontaktuj nás, rádi s tebou probereme detaily.