Rozbaleno Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Vzdělávací hra - Osmo Starter Kit - Testovaný produkt

Neohodnoceno
 

Zábavná vzdělávací hra pro všechny generace.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 1 990 Kč
Ušetříte 300 Kč (–15 %)
1 690 Kč
Kód produktu UT008-T
Kategorie Testované vzorky
Položka byla vyprodána...
 

POPIS PRODUKTU

Vzdělávací hra Osmo Starter Kit vhodná pro děti i dospělé zvyšuje schopnost řešit logické úkoly a rozvíjí kreativní myšlení. U dětí i starších lidí dokáže zlepšit motorické schopnosti, které jsou velmi důležité. Hra nabízí různé stupně obtížnosti a sedne tedy jak dětem starším 6 let, tak dospělým. Osmo Starter Kit obsahuje tři různé hry, které můžete libovolně střídat a zároveň měnit jejich úroveň – Tangram, Words a Masterpiece. Ve hře Tangram skládáte dřevěné kousky hlavolamu podle obrázku na předloze. U hry Words hádáte skrytá slova v angličtině a zdokonalujete si tak slovní zásobu. Ideální pro školáky! Masterpiece je hra pro budoucí malíře. Umožní vám převést libovolnou fotku na linky, které se dají jednoduše obkreslit. Skvělé je, že můžete postupně sledovat své pokroky, kterých budete během hraní dosahovat.

NAŠE DOJMY

Co se nám na hře Osmo Starter Kit líbí?

  • Je skutečně zábavná. 
  • Hru si užijete v jakémkoliv věku. 
  • K dispozici je velká rozmanitost modulů i obtížností. 

Co byste měli vědět?

  • Hra je návyková.

 

EAN 858528005003
Výrobce Tangible Play Inc.
Obsah balení Herní sada Osmo Starter Kit pro iPad - základna se zrcátkem a stojánkem, dřevěné skládací díly pro hru Tangram, písmena pro hru Words.
Rozměry 13,9 x 12,0  x 22,8 cm
Hmotnost 0,99 Kg
Doporučený 6 let a více
Ovládací jazyk angličtina, dánština, holandština, francouzština, němčina, italština, japonština, norština, jednoduchá čínština, španělština, švédština, tradiční čínština
Potřebné příslušenství Osmo Starter Kit aplikace - volně ke stažení v AppStore iPad - (iPad 2nd generation , iPad 3rd generation, iPad 4th generation, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Air, iPad Air 2 a 9.7-inch iPad Pro)