Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Vzdělávací hra - Osmo Starter Kit

Neohodnoceno
 

Zábavná vzdělávací hra na principu řešení logických úkolů pro všechny generace.

Dostupnost 2-3 týdny
1 990 Kč
Kód produktu UT008
Kategorie Relax a cestování
Záruka 1 rok
Položka byla vyprodána...
 

POPIS PRODUKTU

Osmo Starter Kit je vzdělávací hra pro všechny generace. Budete ji milovat vy i vaše děti. Tato hra zvyšuje schopnost řešit logické úkoly a zároveň rozvíjí kreativní myšlení. U dětí i starších lidí dokáže zlepšit motorické schopnosti, které jsou tak důležité. V nabídce najdete různé stupně obtížnosti, hra tedy sedne jak dětem starším 6 let, tak i dospělým. Osmo Starter Kit nabízí tři různé hry, které můžete libovolně střídat podle nálady a zároveň měnit jejich úroveň – Tangram, Words a Masterpiece. Cílem hry Tangram je složit dřevěné kousky hlavolamu podle obrázku na předloze. Při hře Words hádáte jednoduchá skrytá slova v angličtině a zdokonalujete si slovní zásobu. Masterpiece je hra pro budoucí malíře. Umožní vám převést libovolnou fotku na linky, které se dají jednoduše obkreslit. Můžete pak sledovat pokroky a zlepšení, kterých budete během hraní společně s vašimi dětmi dosahovat. Není divu, že hračka Osmo Starter Kit získala řadu ocenění pro nejlepší výrobek.

NAŠE DOJMY

Co se nám na Osmo Starter Kit líbí?

  • Děti i dospělí se u hry doopravdy baví.
  • Hru si užijete v jakémkoliv věku.
  • K dispozici je velký výběr různých modulů a obtížností.

Co byste měli vědět?

  • Hra je návyková.

 

EAN 858528005003
Výrobce Tangible Play Inc.
Obsah balení Herní sada Osmo Starter Kit pro iPad - základna se zrcátkem a stojánkem, dřevěné skládací díly pro hru Tangram, písmena pro hru Words.
Rozměry 13,9 x 12,0  x 22,8 cm
Hmotnost 0,99 Kg
Doporučený 6 let a více
Ovládací jazyk angličtina, dánština, holandština, francouzština, němčina, italština, japonština, norština, jednoduchá čínština, španělština, švédština, tradiční čínština
Potřebné příslušenství Osmo Starter Kit aplikace - volně ke stažení v AppStore iPad - (iPad 2nd generation , iPad 3rd generation, iPad 4th generation, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Air, iPad Air 2 a 9.7-inch iPad Pro)